Voor liefhebbers van Downton Abbey en Jane Austen

gouvernanteVanaf vandaag is Highland Hall – De Gouvernante van Carrie Turansky verkrijgbaar. Dit is een boek dat het zeker goed zal doen bij fans van Downton Abbey en Jane Austen.

De Gouvernante is het eerste deel van de boekenreeks over het landgoed Highland Hall. Het boek speelt zich af in het Engeland van 1911. De 27-jarige Julia Foster keert met haar ouders terug uit India wanneer haar vader ernstig ziek wordt. Om haar ouders te ondersteunen neemt Julia een baan aan als gouvernante op het landgoed Highland Hall. Daar krijgt ze niet alleen te stellen met vier verwende, ongemanierde kinderen, maar ook met Sir William Ramsey, die het landgoed moet zien te redden van een financiële afgrond.

Lees ook:Verfilming Jane Eyre van Charlotte Brontë in bioscoop
Lees ook:Smiley: een waargebeurd verhaal over de StreetMaffia
Lees ook:Ik moet je iets vertellen…
Lees ook:Otto de Kat leest zijn luisterboeken zelf voor
Lees ook:We weten nu allemaal waar Julia Samuël is

2 reacties op “Voor liefhebbers van Downton Abbey en Jane Austen

  1. Ellis

    Ik denk, voor de verandering, dat dit boek niets voor mij is.

      /   Beantwoorden  / 
  2. Ellis

    Ik geloof, voor de verandering, dat dit geen boek voor mij is.

      /   Beantwoorden  / 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

Naam

Website

Het kan vijf minuten duren voordat nieuwe reacties zichtbaar zijn.