Mary Poppins meets Stephen King

Voor de buitenwereld hebben Ruth en Christian alles: een mooi huis, goede banen, leuke kinderen. In werkelijkheid is hun liefde beschadigd en staat hun huwelijk op knappen. Alles verandert als de jonge nanny Agatha in hun leven komt. Araminta Hall beschrijft het in ‘Alles en niets’.

Agatha lijkt alle problemen op te kunnen lossen. Ze is echter niet zo perfect als ze op het eerste oog lijkt: haar liefde voor de kinderen en overijverige hulp in huis overschaduwen een duister geheim. ‘Alles en niets’ is een spannende roman over ontwrichting, angst en hoe een familie uit elkaar kan vallen wanneer iemand die heel dichtbij staat volledig wordt vertrouwd.

Over de auteur
Araminta Hall schreef jarenlang voor diverse tijdschriften. Haar debuutroman ‘Alles en niets’ wordt vergeleken met werk van Jodi Picoult en Nicci French. Ze werkt momenteel aan een nieuw boek.

Bestel direct bij Bruna

Lees ook:Voor liefhebbers van Downton Abbey en Jane Austen
Lees ook:Review Lieve mama van Esther Verhoef (+ winactie)
Lees ook:Eerlijke zoektocht naar Mr Right
Lees ook:Trouwplanner voor huwelijk, uitvaartplanner voor afscheid
Lees ook:Is liefde bestand tegen zo veel geheimen?

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

Naam

Website

Het kan vijf minuten duren voordat nieuwe reacties zichtbaar zijn.